Banfi w sanaja.pl

Banfi w sanaja.pl | Sklep online z naturalnymi kosmetykami

Banfi w sanaja.pl

Po stacjonarnym sukcesie w FOPE Kosmetyki Naturalne, wcierki Banfi możecie znaleźć w kolejnym sklepie, tym razem online! Banfi w sanaja.pl znajdziecie w dziale pielęgnacji włosów.

Bardzo się cieszę, że sprzedaż rozwija się zarówno stacjonarnie, jak i w internecie. Niedługo Banfi dostępna będzie również w małych sieciach drogerii oraz w większej liczbie miast. Widzę, że najbardziej wcierki Banfi pragnie Wrocław, dlatego działam!

O sklepie

Dzisiaj sami właściciele opowiedzą Wam, jakie ciekawostki, oprócz Banfi, możecie kupić w ich sklepie:

Sklep Sanaja.pl oferuje naturalne i organiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów zarówno z Polski, jak i z całego świata. Posiadamy w ofercie również bardzo dużo produktów wegańskich.

Banfi w sanaja.pl

Głównym atutem naszego sklepu jest duży wybór nierafinowanych olejków oraz hydrolatów (MOHANI, Soaphoria). Są to produkty, które cieszą się u nas największą popularnością.

Banfi w sanaja.pl
Banfi w sanaja.pl

Produkty jakie szczególnie polecamy to kosmetyki amerykańskiej marki Mohani (olejki, masła do ciała, afrykańskie czarne mydło), organiczne i ręcznie wytwarzane kosmetyki Soaphoria (pochodzące ze Słowacji) oraz seria estońskich kosmetyków Joik.

Banfi w sanaja.pl

Oprócz tego, rosnącym zainteresowaniem cieszy się pierwsza w Polsce, ziołowa wkładka higieniczna Śnieżny Lotos.

Banfi w sanaja.pl

Jesteśmy aktywni na Facebooku, Instagramie, jak również prowadzimy bloga o naturalnej pielęgnacji i naturalnych kosmetykach ogólnie.

Banfi w sanaja.pl

Zapraszam do zakupów!

Bardzo dziękuję sklepowi sanaja.pl, że zdecydował się dodać Banfi do gamy tak ciekawych produktów! Mam nadzieję, że mój produkt stanie się hitem z działu pielęgnacji włosów.

To zaszczyt, że mój produkt może być w tak zacnym towarzystwie i szczerze zachęcam do przyjrzenia się cudeńkom z Soaphoria, mnie urzekły chyba najbardziej! Widzę, że mają również mydła marki YOPE, czyli znany hit kosmetyczny. Jest w czym wybierać!

[wdi_feed id=”1″]